Zakup fabrycznie nowego samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo - ratowniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

Współfinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i gospodarki wodnej w Krakowie w ramach programu „Bezpieczny Strażak”

Gmina Lipinki otrzymała pomoc finansową ze środków budżetu Województwa Małopolskiego w ramach Programu „Małopolskie OSP 2023” – część B z przeznaczeniem na zakup samochodu dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu. W ramach Programu Gmina Lipinki przekazała dotację w wysokości 40 000,00 zł jednostce OSP Kryg z przeznaczeniem na zakup samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo-ratowniczego.

Wartość zakupionego samochodu wynosi 286 344,00 złotych, w tym:

• dofinansowanie ze środków Województwa Małopolskiego w wysokości 40 000,00 zł,
  • dotacja ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie (http://www.wfos.krakow.pl) w wysokości 143 172,00 zł,
  • środki z budżetu Gminy Lipinki w wysokości 92 500,00 zł,
  • środki OSP Kryg w wysokości 10 672,00 zł