Ogłoszenie - nabór do projektu budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii

Wójt Gminy Lipinki informuje mieszkańców o możliwości pozyskania przez gminę dotacji na budowę mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej przeznaczonej wyłącznie na potrzeby własne gospodarstw domowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013.
Poziom dofinansowania do 90% wartości netto inwestycji, przy czym maksymalna kwota dofinansowania dla gminy wynosi 200 000 euro.
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania wniosków uczestnictwa w projekcie wraz z załącznikami w nieprzekraczalnym  terminie do 12 maja 2015 r.
Wnioski i dodatkowe informacje dostępne są w Urzędzie Gminy w Lipinkach.

Pliki

wniosek_.doc 25.5 KB