Zaproszenie na spotkania związane z pracami nad Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Lipinki na lata 2017 -2022

Szanowni Państwo,

w związku z pracami nad Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Lipinki na lata 2017 -2022 zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach, które odbędą się w dniach
5-7.12.2016 r. na obszarach wstępnie wyznaczonych jako zdegradowane:
·         sołectwo Bednarskie – spotkanie w dniu 5.12.2016 r. o godz. 1530 w Budynku Wiejskim w Bednarskim
·         sołectwo Wójtowa – spotkanie w dniu 5.12.2016 r. o godz. 1800 w Budynku Wiejskim w Wójtowej
·         sołectwo Lipinki – spotkanie w dniu 6.12.2016 r. o godz. 1600 w budynku Urzędu Gminy Lipinki
·         sołectwo Kryg – spotkanie w dniu 7.12.2016 r. o godz. 1600 w budynku Zespołu Szkół w Krygu
Gminny Program Rewitalizacji jest dokumentem dotyczącym wieloletnich działań w sferach: społecznej, gospodarczej, przestrzenno-funkcjonalnej, technicznej i środowiskowej. Mają one umożliwić wyprowadzenie ze stanu kryzysowego wyznaczonych obszarów problemowych oraz stworzenie warunków do ich zrównoważonego rozwoju.
Celem spotkań będzie identyfikacja obszarów problemowych na terenie wybranych sołectw oraz poznanie Państwa potrzeb i oczekiwań odnośnie zmian, jakie powinny zajść                             w przestrzeni gminy.
Bardzo zależy nam, aby Gminny Program Rewitalizacji Gminy Lipinki na lata 2017-2022 jak najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom i wymaganiom, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo wziąć udział w spotkaniu.