Środki na ekologiczne źródła energii

Przewodniczący Zarządu Gmin Ziemi Gorlickiej Czesław Rakoczy  informuje, że rozważa możliwość złożenia przez Związek wniosku o dofinansowanie działań  związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz modernizacją kotłowni wraz z wymianą pieca do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Poddziałania 4.1.1, 4.4.2 i 4.4.3.

Na działania związane z wytwarzaniem energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych np. fotowoltaika lub pompy ciepła przewidziano dofinansowanie do wysokości 60 % kosztów kwalifikowanych, a na działania związane z wymianą źródeł ciepła tj. modernizację kotłowni kwota dofinansowania do       8. 000,00 zł.

Ankieta  a zarazem DEKLARACJA udziału w projekcie znajduje się na stronie internetowej, a także w siedzibie Urzędu Gminy w Lipinkach. Zwrot wypełnionej deklaracji do Urzędu - do 10 czerwca 2016 r.
Z osobami, które wyrażą chęć udziału w projekcie przewiduje się zorganizowanie spotkania informacyjnego.

Pliki

Informacja.pdf 266.73 KB