Plann Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Lipinki

Szanowni Mieszkańcy

Gmina Lipinki przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.
Pierwszym etapem opracowania Planu jest inwentaryzacja zużycia energii i wynikającej z niego emisji  CO2 na terenie gminy Lipinki.
W związku z tym, przygotowana została ankieta, która pozwoli na zebranie potrzebnych danych.
Końcowym etapem prac będzie opracowanie Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Lipinki wraz z bazą inwentaryzacyjną, które umożliwią starania o zewnętrzne środki finansowe na zadania inwestycyjne z zakresu efektywności energetycznej m.in. termomodernizację budynków oraz zastosowanie odnawialnych źródeł energii.
Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób, które są właścicielami/ zarządcami nieruchomości zlokalizowanych na terenie gminy Lipinki o wypełnienie i przekazanie ankiety w terminie do
9 października 2015 r.
Poniżej zamieszczony został link do strony z ankietą elektroniczną:

Formularz ankiety można pobrać także klikając tutaj: ANKIETA
Wypełniony formularz ankiety należy przesłać na adres: ankiety.gminalipinki@gmail.com
Ankieta dostępna jest także w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Lipinki.

Wszystkie Państwa odpowiedzi posłużą wyłącznie do opracowania ogólnych zestawień statystycznych.
Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas oraz sprawne przesyłanie ankiet.