Dofinansowanie modernizacji remizy strażackiej OSP w Lipinkach

W dniu 3 sierpnia br. z up. Wójta Gminy Lipinki P. Andrzej Tylawski wraz z Prezesem OSP Lipinki Tadeuszem Jurusikiem odebrali z rąk członka Zarządu Województwa Małopolskiego Leszka Zegzdy umowę o dofinansowanie modernizacji remizy strażackiej OSP w Lipinkach.

Dofinansowanie w kwocie 20.677 zł przyznane zostało w ramach konkursu Małopolskie Remizy 2015.
W ramach zadania wykonana zostanie modernizacja klatki schodowej obejmująca m.in. poszerzenie schodów, wyłożenie posadzek na korytarzu i schodów płytkami, wymianę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na parterze budynku oraz malowanie korytarza i klatki schodowej. Koszt tych prac wynosi 55.057,41 zł.  Roboty zostaną zakończone w I połowie sierpnia br.